NJOFTIM

     
    Provimet per studentet me korrespondence ne vitin e pare ne Departamentin e Gjuhes dhe Letersise Angleze ne lendet Gramatike e gjuhes angleze 1 dhe Gjuhe angleze 1 do te mbahen ne datat e shpallura ne orar (11 dhe 12 shkurt) ne ora 13.00.


Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
25 26 2728 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345