NJOFTIM

     Provimet ne studimet master ne Departamentin e Gjuhes dhe Letersise Angleze ne lendet
    Teorite e pervetesimit te gjuhes, Korpus linguistike dhe Leksikologji dhe leksikografi te Prof. dr. Shykrane Germizaj do te mbahen me 25 shkurt 2014 ne ora 10.

     

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
25 26 2728 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345