Lista me kandidaturat e verifikuara të personelit akademik dhe joakademik të Fakultetit të Filologjisë - Zgjedhjet 2020

     Përkitazi me listën finale të kandidaturave të verifikuara nga KZ-ja e FF-së, personeli akademik dhe joakademik mund t'i drejtohen me ankesë KQZ-së së UP-së, prej datës 17 deri më 18 qershor 2020.
    Lista me kandidaturat e verifikuara (kliko këtu)


     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 2345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789