Ligjëratë nga dr. Agata Rogosh

    Njoftohen studentet dhe mesimdhnesit e FF-se se te marten, ne oren 13, ne sallen idriz Ajeti, dr Agata Rogosh nga Univeristeti i Humboltit ne Berlin, partner yni institucional, do te mbaje nje ligjerate me titullin: TRANSMIGRANTË SHQIPTARË NË BERLIN - Besnikëri atdhetare dhe rrëfime për të kaluarat dhe identitetet e tyre.
    Ligjerata mbahet ne kuader te bashkepunimit nderkombetar me Institutin e Sllavistikes te Univeristetit te Humboltit ne Berlin.
     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28293031123
4 5678910
11 121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678