• NJOFTIM

  NJOFTOHEN TË INTERESUARIT SE MË 18.06.2019 (E MARTE), NË ORËN 11:00 NË SALLËN E DEKANATIT TË FAKULTETIT TË FILOLOGJISË TË UNIVERSITETIT TË PRISHTINËS “HASAN PRISHTINA”, GËZIM QERIMI E M...

  Më shumë
 • NJOFTIM

  Më shumë

 • NJOFTIM

  Njoftohen studentet e drejtimit Gjuhesi ne departamentin e anglishtes se provimet nga lendet 

  Gramatike e tekstit, Pragmatike Dhe TG do te mbahen me 5 korrik 2019 ne oren 10, me kerkese ...

  Më shumë
 • NJOFTIM

   Njoftohen studentët e rregullt dhe me korrespondencë të të gjitha degëve të Fakultetit të Filologjisë, se nga dt. 07.06.2019 deri më 10.06.2019, do të jetë i hapur SEMS, për regjistrim të sem...

  Më shumë
 • NJOFTIM

   Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Filologjisë, të cilët kanë humbur afatin për paraqitjen e provimeve për afatin e qershorit 2019, se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e prov...

  Më shumë
 • NJOFTIM

   Prof. Giuseppina Turano nga Univeristeti C’a Foscari, Venecie, Itali, ka mbajtur ligjërata në fushë të Gramatikës transformacionale dhe gjenerativizmit gjuhësor gjate periudhes 13 -17 m...

  Më shumë
 • NJOFTIM

   Njoftohen studentët e Fakultetit të Filologjisë, se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve në afatin e qershorit 2019, prej datës 23.05.2019 (ora 13:00), deri me datë 30.05.2019 (...

  Më shumë
 • NJOFTIM

   Njoftohen studentët e rregullt dhe me korrespondencë të të gjitha degëve të Fakultetit të Filologjisë, se nga dt. 13.05.2019 deri më 17.05.2019, do të jetë i hapur SEMS, për regjistrim të sem...

  Më shumë
 • Lajmet 1 deri 8 (prej 171)
   |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
272829 303112
345 67 89
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567