Studentët nga Departamenti i Gjuhës dhe Letërsisë Angleze marrin pjesë në aktivitete vullnetare

    Studentët nga Departamenti i Gjuhës dhe Letërsisë Angleze marrin pjesë në aktivitete vullnetare   Në bashkëpunimin e radhës me KETNET-in, disa nga stafi dhe studentët e vitit të tretë dhe katërt të Departamentit të Gjuhës dhe Letërsisë Angleze mbajtën aktivitete të ndryshme me fëmijët e klasave 1-4 në prag të festave të fundvitit. Përpos këngës e shoqërimit, fëmijët patën rastin të krijojnë punë dore dhe të komunikojnë në gjuhën angleze përmes aktiviteteve të ndryshme.
     26-2.JPG26-4.JPG26-5.JPG26-1.JPG

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25 262728293031
123 4567
8910 11121314
15 1617 18 192021
22232425262728
2930311234