Njoftim

    Njoftohen studentet e Departamentit te anglishtes se mbrojtja e punimeve te diplomës për kandidatet te cilët  janë mentoruar nga Prof. Shykrane Germizaj dhe Prof. Muhamet Hamiti do te mbahet te enjten me 10 maj 2018 ne ora 11.30.Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23 456
78910111213
14151617 181920
21222324252627
28293031123
45678910