NJOFTIM

     Njoftohen studentet e deges se Gjuhes shqipe dhe studentet e Orientalistikes se provimet Gjuhe angleze 2 dhe Gjuhe angleze 4 do te mbahen me 18.06.2018 (e hene) prej ores 10:00, ne sallen 76.
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2829 30 31 123
456 78910
111213 141516 17
18 19 20 21222324
2526272829301
2345678