NJOFTIM

    Provimet: Gramatika transformacionale, Pragmatika dhe Gramatika e tekstit ne degen e anglishtes, studimet master, mbahen, me 4 korrik, ne oren 12

     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2829 30 31 123
456 78910
111213 141516 17
18 19 20 21222324
2526272829301
2345678