NJOFTIM

     Njoftohen studentët e Fakultetit të Filologjisë se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve për afatin e qershorit 2017/2018, prej datës 31.05.2018 (ora 10:00) deri më 05.06.2018 (ora 16:00).
    I. Të drejtën e paraqitjes së provimeve e kanë studentët të cilët e kanë regjistruar vitin akademik 2017/2018 (semestrat dimëror dhe veror).
    II. Studenti nuk mund t’i paraqes provimet e vitit aktual të studimeve, nëse nuk i ka përfunduar të gjitha provimet nga viti paraprak.

                                                                                                                                                               Dekanati


     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2829 30 31 123
456 78910
111213 141516 17
18 19 20 21222324
2526272829301
2345678