NJOFTIM

   Njoftohen studentët nivelit baçelor të Fakultetit të Filologjisë, se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve në afatin e majit 2017/2018, prej datës 21.05.2018 deri më 23.05.2018, në orën 15:00.
  I. Të drejtën e paraqitjes së provimeve e kanë studentët të cilët i kanë përfunduar ligjëtratat e vitit të fundit të studimeve para vitit akademik 2017/2018 (absolventët).
  II. Afati i majit është afat plotësues dhe studentët mund ta paraqesin vetëm nga 1 (një) provim.

                                                                                         

                                                                                                                                                              Dekanati


   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2829 30 31 123
456 78910
111213 141516 17
18 19 20 21222324
2526272829301
2345678