NJOFTIM

    NJOFTIM
    Sot, në ambientet e Fakultetit të Filologjisë u mbajt Orë Letrare, në shënim të Ditës Ndërkombëtare te Librit. 
    Këtë aktivitet e organizuan studentët e Degës së Letërsisë Shqipe, me ç’rast edhe u ndanë tri çmime letrare: në poezi dhe në prozë.Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23 456
78910111213
14151617 181920
21222324252627
28293031123
45678910