NJOFTIM

    Provimet e studimeve master, ligjëratat e të cilave janë mbajtur me profesorin Ferit Rustemi do të mbahen të hënën, më 5 shkurt, në orën 13 në departamentin e Gjuhës dhe të Letërsisë Angleze.
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2829 30 31 123
456 78910
111213 141516 17
18 19 20 21222324
2526272829301
2345678