NJOFTIM

     Njoftohen kandidatët e pranuar në vitin e parë të studimeve në nivelet bachelor dhe master në vitin akademik 2017/2018, të cilët nuk i kanë kryer të gjitha procedurat e regjistrimit, por që i kanë vijuar me rregull ligjëratat, se u lejohet përfundimi i procedurave lidhur me regjistrimin e semestrit dimëror, jo më vonë se deri të premten (me datë 12.01.2018), në orën 15:30.
    Luteni ta respektoni afatin e lartpërmendur, meqë pas përfundimit të tij, nuk do të ketë mundësi të regjistrimit të semestrit dimëror as nga ana e studentëve aktualë.

    Prishtinë, 11.01.2018.

                                                                                                                                                                      DEKANATI

     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25 262728293031
123 4567
8910 11121314
15 1617 18 192021
22232425262728
2930311234