NJOFTIM

    Njoftohen të gjithë studentët e rregullt dhe me korrespondencë të të gjitha degëve të Fakultetit të Filologjisë se paraqitja e provimeve për afatin e janarit fillon nga data 21.12.2017 deri me 05.01.2018.


    Studentët nuk mund t’i paraqesin provimet e vitit vijues pa i mbaruar të gjitha provimet nga viti paraprak.
    Prishtinë, më 20.12.2017     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25 262728293031
123 4567
8910 11121314
15 1617 18 192021
22232425262728
2930311234