NJOFTIM

     Njoftohet personeli akadamik dhe gjithë studentët e Fakultetit të Filologjisë, përshkak të provimit pranues të studentëve të ri të nivelit master për vitin akademik 2017/18 më 11. 10. 2017 (e mërkurë), mësimi (ligjëratat) nuk do të mbahen prej orës 8 deri 12.


    Ju faleminderit për mirëkuptim!
                                                                            DEKANATI

     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
25262728 29301
2 34 5678
9 1011 12131415
16 171819202122
23242526272829
303112345