NJOFTIM

     Njoftohen studentët e Departamentit të Gjuhës dhe Letërsisë Angleze se afati per dorëzimin e kopjeve të punimit të diplomës është 15.09.2017.

    Mbrojtja e punimeve të diplomës mbahet më dt. 20. 09. 2017 nga ora 9.00
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
28293031123
456 7 8910
1112 1314 1516 17
1819 2021222324
2526272829301
2345678