NJOFTIM

     Njoftohen studentët e Fakultetit të Filologjisë, se provimet nga lëndët Gjuhë latine dhe Gjuhë italiane te mësimdhënësja Emilia Conforti, do të mbahen me dt. 11.09.2017, prej orës 10:00.

    Dekanati
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
28293031123
456 7 8910
1112 1314 1516 17
1819 2021222324
2526272829301
2345678