NJOFTIM

     Njoftohen kandidatet e Departamentit të Gjuhës dhe Letërsisë Gjermane se provimet diferenciale për studimet master në afatin e shtatorit mbahen me dt. 13. 09. 2017 në ora 10.00.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
28293031123
456 7 8910
1112 1314 1516 17
1819 2021222324
2526272829301
2345678