NJOFTIM

     Njoftohen kandidatet e Departamentit të Gjuhës dhe Letërsisë Angleze se provimet diferenciale për studimet master mbahen me dt. 24.07.2017 në ora 12.00.

     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910