NJOFTIM

     Mbrojtja e punimeve te diplomes per kandidatet e udhehequr nga Prof. Shpresa Hoxha dhe Prof. Bekim Bejta mbahet te premten me dt. 7 korrik 2017 ne ora 11.00.
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
262728 293012
34 56789
10111213141516
17 1819 20212223
24252627282930
31123456