NJOFTIM

    NJOFTIM  Ne Fakultetin e Filologjise, nen organizimin e Shkolles doktorale te ketij fakulteti, zhvilloi sot punimet Konferenca II Shkencore Nderkombetare "Studime te Filologjise". Ne te moren pjese rreth 40 pjesemarres, nga qendra te ndryshme universitare, te cilet u paraqiten me kumtesat e tyre duke trajtuar ceshtje nga disiplina te ndryshme ne fushen e gjuhesise dhe te letersise. Prezantimet u thelluan ne debate te cilat hapen dyer per hulumtime te metejme, specifike per fushen e filologjise.
    Ne fund, pjesemarresit u pajisen me certifikata.
     IMG_6475.JPGIMG_6478.JPGIMG_6480-(1).JPGIMG_6483.JPG

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
28293031123
456 7 8910
1112 1314 1516 17
1819 2021222324
2526272829301
2345678