NJOFTIM

    NJOFTIM  Me mbështetjen e dekanatit të Fakultetit të Filologjisë dhe me iniciativën e shefit të Departamentit të Gjuhës Shqipe, prof.asoc.dr. Bardh Rugova, në ambientet e Fakultetit të Filologjisë, UP, më 1 korrik 2017 do të zhvillojë punimet Konferenca II Shkencore e doktorantëve.
    Kjo konferencë ka si qëllim promovimin e rezultateve të mirëfillta kërkimore nga studentët e doktoratës, si dhe krijimin e mundësive të reja për hulumtime të mëtejme në disiplina të ndryshme nga fusha e gjuhësisë dhe e letërsisë, për t’i kontribuar bashkëpunimit e komunikimit ndërkolegial në hapësirat shqiptare.

    Programi i konferencës


     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
262728 293012
34 56789
10111213141516
17 1819 20212223
24252627282930
31123456