NJOFTIM

     Korrigjim në orarin e provimeve me sa vijon:
    I. Provimet nga Gjuha gjermane I dhe III dhe Gjuha frënge I dhe III të parapara për datën 15.04.2017 (e shtunë) , do te mbahen me datë 16.04.2016 (e diele) në orën dhe sallën e njëjtë.

    II. Provimet nga Gjuha gjermane II dhe IV dhe Gjuha frënge II dhe IIV, të parapara për datën 22.04.2017 (e shtunë) , do te mbahen me datë 23.04.2016 (e diele) në orën dhe sallën e njëjtë.

    Ky orar vlen për të gjitha Departamentet.


     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2728 2930 3112
3 45 6 789
101112 13141516
1718 19 20212223
24252627 282930
1234567