NJOFTIM

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Filologjisë se afati për regjistrimin e vitit akademik 2016/2017 (semestrat dimëror dhe veror), vazhdohet deri më 31.03.2017.
    Studentët të cilët kanë obligime të papaguara nga viti akademik 2015/2016, paraprakisht duhet t’i shlyejnë ato obligime, e pastaj obligimet për vitin akademik 2016/2017.

    DEKANATI
     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2728 2930 3112
3 45 6 789
101112 13141516
1718 19 20212223
24252627 282930
1234567