NJOFTIM


  Njoftohen studentët e rregullt dhe me korrespondencë të të gjitha degëve të Fakultetit të Filologjisë, se vazhdon regjistrimi i semestrit dimëror dhe veror fillon nga data 15 shkurt deri me 24 shkurt 2017.

  Luten studentët që ta respektojnë afatin për regjistrimin e semestrit!


  Studentët duhet t’i plotësojnë këto dokumente:

  1. Fletëregjistrimin,
  2. Fletëpagesën në formë elektronike– për të rregullt 25 €uro, kurse për studentët me korrespondencë 125 €uro.
  3. Fletëpagesën në formë elektronike– për të rregullt MA 150 €uro, DR 500 €uro.

  Studentët duhet ta kenë kartelën më vete.
  Prishtinë, më 01.02.2017

   

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
272812 345
67 89101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789