Lista e studentëve me të drejtë vote në zgjedhjet studentore 2018 (Fakulteti i Filologjisë)

    Sqarime:
    Të drejtë vote në zgjedhjet studentore kanë studentët të cilat e kanë regjistruar vitin akademik (të dy semestrat) në të cilin mbahen zgjedhjet (2017/2018). 
    Udhëzohen studentët të cilët i kanë regjistruar të dy semestrat në afatin e paraparë dhe emrat e tyre nuk figurojnë në këtë listë, t'i drejtohen me shkrim kryesuesit të Komisionit Zgjedhor të Fakultetit në e-mailin [email protected]
     
    Lista


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
301 23 456
78910111213
14151617 181920
21222324252627
28293031123
45678910