Afati per apsolventë

   Njoftohen të gjithë studentët absolventë të të gjitha degëve të Fakultetit të Filologjisë, të cilët kanë përfunduar ligjëratat e vitit të fundit të studimeve, se afati për paraqitjen e provimeve për afatin e majit fillon prej 11.05.2017 deri me 12.05.2017.
  Provimet mbahen me 13 dhe me 14 maj 2017.

  Studentët kanë të drejtë të hyjnë vetëm në provimet e vitit të fundit të studimeve, dhe kanë të të drejtë të paraqesin vetëm një provim.
  Prishtinë, më 08.05.2017


                                                                                                                                              Zyrtare e lartë për studime Baçelor
                                                                                                                                               Flutura Demaku Zariqi


   

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
24252627 282930
1 23456 7
8 9 1011121314
15 161718192021
22232425262728
2930311234