• NJOFTIM

  Per shkak te ndeshjes se orarit te provimeve te lendeve Hyrje ne gjuhesine gjermane / Hyrje ne gramatike te gjuhes gjermane me Gjuhe gjermane II, te lutem ta shpallesh qe provimi Gjuhe gjermane II ...

  Më shumë
 • NJOFTIM

  Studentët të cilët janë liruar nga pagesa e semestrit sipas vendimit nr. 480. dt.02.04.2014, të cilët nuk i kanë dorëzuar dokumentet e nevojshme për kthim të mjeteve, kanë afat deri më 25.04.2014 (...

  Më shumë
 • NJOFTIM

   Njoftohen studentët të cilët janë liruar nga pagesa e semestrit sipas vendimit nr. 480 dt. 02.04.2014 se dorëzimi i dokumenteve për kthim të mjeteve bëhet nga data 08.04.2014 deri më 14.04.20...

  Më shumë
 • Vendimi për lirim nga pagesa për vitin akademik 2013-2014

   Për vitin...

  Më shumë
 • NJOFTIM

   Njoftohen të gjithë studentët e rregullt dhe me korrespondencë të të gjitha degëve të Fakultetit të Filologjisë se paraqitja e provimeve për afatin e prillit si dhe vazhdimi i regjistrimit t...

  Më shumë
 • NJOFTIM

  Njoftohen të gjithë studentët e studimeve master të të gjitha Departamenteve të Fakultetit të Filologjisë se paraqitja e provimeve për afatin e prillit si dhe vazhdimi i regjistrimit të semstr...

  Më shumë
 • NJOFTIM

   Ftojmë të gjithë profesorët dhe studentët e Faklultetit të Filologjisë ,se me datën 20.03.2014 në ora 12:00 në sallën e kuqe(ku mbahet dhe seminari i Gjuhës Shqipe), Këshilli Studentor orga...

  Më shumë
 • NJOFTIM

  NJOFTOHEN STUDENTËT E STUDIMEVE MASTER TË TË GJITHA DEPARTAMENTEVE, SE REGJISTRIMI I SEMESTRIT VEROR TË VITIT AKADEMIK 2013/14 DO TË BËHET NGA DATA 10. 03. 2014 DERI MË 24. 03. 2014.

 • Lajmet 1 deri 8 (prej 20)
   |<  < 1 - 2 - 3  >  >| 

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
3112 3 456
78910111213
14151617181920
2122 2324252627
2829301234
567891011